Langebaan

Dit zijn de langebaan uitslagen van seizoen 2019-2020

 

Baanwedstrijd Pupillen F t/m Masters  Haarlem 11-01-2020    
Naam Categorie 100 m 500 m 1500 m
Senna Ravestijn DPC 14.91 1:08.04  PR  
Dana de Bruin DPB 15.11  PR 1:07.53  PR  
Iris Dekker    DPA    15.00    1:11.62  FL  
Merit de Bruin DC1     52.76    2:47.71
Romy Ravestijn    DC1    14.61    59.93       
Storm Peters    HC2        50.54    2:33.28

 

IJskonijn en ijsbeercup Haarlem   05-01-2020    
Naam Categorie 500 m 1000 m 1500 m
Noa van Werkhoven DPA    57.60  2:04.24  
Merit de Bruin DC1 52.79   02:48.17

 

Oliebollentoernooi Haarlem   28 en 29-12-2019      
Naam Categorie 100 m 300 m 500 m 700 m 1000 m 1500 m
Dana de Bruin DPB 15.90 44.82 1:13.82 01:42.15    
Senna Ravestijn DPC   42.45   01:43.15    
Merit de Bruin DC1 13.89   54.27   01:49.63 02:56.86

 

Jan van Gennip toernooi Haarlem 21-12-2019 pupillen en junioren C1    
Naam Categorie 100 m 300 m 500 m
Franca Baars DPC 14.67 38.30  
Senna Ravestijn DPC 15.87 44.22  
Dana de Bruin DPB 15.84 45.08  
Anne Lubbers DPB 16.34 44.77  
Merit de Bruin DC1 13.34   PR   54.44

  

ijskonijncup Haarlem   15-12-2019  
Naam Categorie 500 m 700 m
Franca Baars DPC 58.86   PR DNF
Noa van Werkhoven DPA 57.17   PR 01:28.83   PR
Iris Dekker DPA 01:14.83   FL 01:28.93

 

ijskonijn-/ijsbeercup Haarlem   08-12-2019      
Naam Categorie 500 m 1000 m 1500 m  
Noa van Werkhoven DPA 58.64   PR 02:00.20  PR    
Merit de Bruin DC1 52.47   PR   02:43.20   PR  
Storm Peters HC2 50.95   02:44.00   FL

 

ijskonijncup Haarlem   01-12-2019      
Naam Categorie 100 m afvalrace (1e omloop) 100 m (2e omloop) 100 m (halve finale)  
Dana de Bruin DPB 15.36   PR 15.61 15.98  
Franca Baars DPC 14.43   PR 14.84 14.91  
Senna Ravestijn DPC 15.34   PR 15.02   PR 14.95   pr

 

Kennemercup Haarlem   30-11-2019    
Naam Categorie 500 m 1000 m  
Merit de Bruin DC1 52.48   PR 01:47.84   PR  

  

ijsbeercup Haarlem   17-11-2019    
Naam Categorie 300 m 700 m  
Storm Peters HC2 31.71   PR 01:10.00   PR  
Merit de Bruin DC1 35.37 01:15.86   PR  

  

ijskonijncup Haarlem   17-11-2019    
Naam Categorie 100 m 700 m  
Noa van Werkhoven DPA 14.22   PR 01:33.09  
Dana de Bruin DPB 15.62   PR 01:38.73   PR  
Franca Baars DPC 14.45   PR 01:27.98   PR  
Senna Ravestijn DPC 16.19   PR 01:38.43

 

Kennemercup Haarlem 10-11-2019
Naam Categorie 500 m 1.000 m
Merit de Bruin DC1 55.30 1:52.64

 

    

Kwalificatie Worldcup Heereveen 03-11-2019
Naam Categorie 5000 m 10.000 m
Mats Stoltenborg    HSA 06:27.20 13:13.62

 

 

 

 

Wedstrijd: Ijskonijncup Haarlem 27-10-2019

Naam

Categorie

500 m (1e omloop)

500 m (2e omloop)

 

Franca Baars

DPC

01:02.97

1:01.46

 

Iris Dekker

DPA

1:05.71

1:02.61

 

 

 IJsselcup Deventer 20-10-2019
Naam Categorie 5000 m
Mats Stoltenborg HSA 06:45.37

 

 

Wedstrijd: Ijsbeer- en Ijskonijnrcup  Haarlem 20-10-2019 

Naam

Categorie

100 m (1e omloop)

100 m (2e omloop)

300 m (1e omloop)

300 m (2e omloop)

Merit de Bruin

DC1

13.81

13.70

34.30

34.23

Noa van Werkhoven

DPA

14.31

14.71

36.64

36.22

Dana de Bruin

DPB

15.77

15.77

43.98

44.87

Franca Baars

DPC

15.07

15.18

46.19

37.05

 

 

Kennemercup  Haarlem 12-10-2019

     
Naam Categorie

500

700 1500  
Luke Kooij HA2 00:42.47   PR  01:24.06  PR    
Björn Stoltenborg HSA 00:44.01    02:09.09  

 

 

Kennemercup 2 & IJsbeercup Haarlem 12-10-2019
Naam Categorie 1000 m
Merit de Bruin    DC1    01:50.19   PR

 

  

IJskonijncup Haarlem 06-10-2019
Naam Categorie 500 m
Iris Dekker DPA 01:04.96
Dana de Bruin DPB 01:15.57
Franca Baars DPC 01:01.10

 

 

Kennemercup 1 Haarlem 05-10-2019
Naam Categorie 500 m
Merit de Bruin    DC1    56.39

 

 

Seizoen 2018 / 2019:

Finale ijskonijncup Haarlem      
Naam Categorie 300 500    
Meritde Bruin DPA 00:33.40      
Iris Dekker DPB 00:37.74      
Noa van Werkhoven DPB 00:38.51      
Dana de Bruin DPC 00:46.24 01:14.05   PR    
Franca Baars DPD 00:39.44 01:03.16   PR    
       

 

 

         
Kleine vierkamp Haarlem 02-03-2019      
Naam Categorie 500 1500    
         
Storm Peters HC1 00:51.62 02:31.34   PR    
Friso Postma HC1 01:08.03   PR 03:46.50   PR  

 

 

Finale ijsberencup en dag 1 finale ijskonijncup pup A en B Haarlem 24-02-2019

     
Naam Categorie

500

700 1500  
Storm Peters HC1 00:50.93   PR   02:34.45   PR  
Merit de Bruin DPA 00:55.60 01:17.22    
Iris Dekker DPB 01:06.41   PR DQ    

Noa van Werkhoven

DPB

DQ

01:32.32    

 

 

IJskonijncup Alle Pupillen Haarlem 03-02-2019      
Naam Categorie

300

500    

Noa van Werkhoven

DPB

00:39.29

01:03.57  PR    
Franka Baars DPD 00:38.96  PR 01:03.72  PR    
       

 

 

Gewestelijke Pupillen A Amsterdam 02-02-2019    
Naam Categorie

500

700  
Merit de Bruin DPA 00:57.18 01:21.62  HT  
     

 

Gewestelijke Pupillen A Hoorn 20-01-2019      
Naam Categorie

100

100 2e omloop 500  
Merit de Bruin DPA 00:13.72 00:14.14 00:56.95  
       

 

           
Haarlem Kennemercup/ijsbeer 13-01-2019      
Naam Categorie 500 1000    
Famke Wilmink   00:48.25   val  
Storm Peters    00:53.98 02:01.20     
Friso Postma     DNS 02:36.03 PR     

 

         

 

IJskonijncup Haarlem 13-01-2019      
Naam Categorie

700

1000 1500  
Merit de Bruin DPA     03:14.84  

Noa van Werkhoven

DPB

 

02:18.46    
Franka Baars DPD 01:37.23      
       

 

         

 

           
Haarlem Kennemercup 06-01-2019      
Naam Categorie 500 1000    
Famke Wilmink   00:47.66 01:34.92  

 

 

           
Haarlem Kennemercup 30-12-2018      
Naam Categorie 500 1500    
Bjorn Stoltenborg   00:43.83 02:08.67  

 

 

 

IJskonijncup Haarlem 30-12-2018      
Naam Categorie

100

300  500  
Merit de Bruin DPA 00:13.79 00:36.11 00:57.17  

Noa van Werkhoven

DPB

00:15.49

00:41.55 01:05.63  
Franka Baars  DPD 00:15.35 00:41.77 01:08.51  
       
           

         

 

           
Haarlem Kennemercup 23-12-2018      
Naam Categorie 500 1500    
Bjorn Stoltenborg   00:43.90 02:11.09  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IJskonijn-/Ijsbeercup Haarlem 23-12-2018      
Naam Categorie

500

1000 1500  
Merit de Bruin DPA 00:54.10 PR 01:56.54  PR    

Storm Peters

HC1

00:53.31

  02:44.20  PR  
       

 

 

 

Jan van Gennip toernooi Haarlem 22-12-2018      
Naam Categorie 100 300  500  
Storm Peters HC1 00:13.85   00:52.89 PR  
Merit de Bruin DPA 00:13.61 00:34.47  PR    
Iris Dekker DPB 00:14.55  PR 00:38.75  PR    
Noa van Werkhoven DPB 00:15.52 00:40.03    
Rosia Moolhuijsen DPB 00:15.27  00:41.40    
Franca Baars DPC 00:15.42 00:40.90    
Dana de Bruin DPC 00:16.67  PR 00:46.58    
       

 

 

   
 
IJskonijn-/Ijsbeercup Haarlem 08-12-2018    
Naam Categorie 500  1500  
Storm Peters HC1 00:53.44 02:48.62  
     

 

 

 

IJskonijn-/Ijsbeercup Haarlem 02-12-2018      
Naam Categorie 300 300 (2e omloop)  Reverse Cup 150  
Franca Baars DPD 00:39.22 00:38.99 00:24.09  
       

 

 

 

Wedstrijd: gewestelijke Pupillen A - Alkmaar  24-11-2018  catagorie          
Naam  DPA 100 100 - 2e oml. 300 300 - 2e oml.  
Merit de Bruin   13.76  PR 13.88 36.02  PR 34.59  PR  
   
                       

                       

 

Alkmaar - 18-11-2018 Holland-Cup      
Naam Categorie 5000      
Mats Stoltenborg   06:35.86

mats heeft zich hiermee geplaats voor de NK afstanden 28/30 december

 

           
Haarlem Kennemercup 18-11-2018      
Naam Categorie 500 1000    
Luke Kooij   00:44.22 01:27.71 PR  

 

 

IJskonijn-/Ijsbeercup Haarlem 18-11-2018      
Naam Categorie

 500

1000 1500  
Merit de Bruin DPA 00:59.76 PR DQ    

Storm Peters

HC1 

00:55.31

   02:48.57  
       

 

           
Haarlem Kennemercup 4-11-2018      
Naam Categorie 500 3000    
Luke Kooij   00:43.89 PR 04:36.03 PR  

 

           
Heereveen Kwalificatietoernooi worldcup 2,4-11-2018      
Naam Categorie 5000 10000    
Mats Stoltenborg   06:32.86 13:11.25  

 

 

IJskonijnwedstrijd Haarlem 28-10-2018      
Naam Categorie 300 300 (2e omloop) 600  
Iris Dekker DPB 00:40.78 00:42.50 01:09.78  
Dana de Bruin DPC 00:47.32 00:54.45 01:19.52  
Franca Baars DPD 00:40.83 00:40.63 01:05.73  
       

 

 

 

 
Inzell Supersprint  -  25-10-2018      
Naam   300 100    
Storm Peters  

00:32.62 PR

00:13.34  (PR)    
 

 

 

           
Inzell -  AKD trofee - 24-10-2018      
Naam   300 500 1000  
Storm Peters     00:52.99 PR 01:50.42 PR  
Romy Ravestein     01:01.10 PR 02:25.10 PR  
Anna Koole   00:16.20 PR 01:14.90 PR    
Senna Ravestein   00:16.62 PR 01:13.42 PR    
 

 

 

IJskonijncup Haarlem 21-10-2018        
Naam Categorie 100 100 (2e omloop) 300  300 (2e omloop)  
Merit de Bruin DPA 00:14.34 00:14.24 00:37.52  PR  00:36.45  PR

 

 

 

Deventer - 21-10-2018   Holland-Cup/IJssel cup      
Naam Categorie 5000      
Mats Stoltenborg   06:33.19

 

 

Enschede - 14-10-2018     Baanwedstrijd      
Naam    500 5000      
Robin Snoek  40.05 PR 06:55.19 

 

 

IJskonijnwedstrijd Haarlem 14-10-2018    
Naam Categorie 300 700  
Merit de Bruin DPA 00:38.20 01:29.99  
Iris Dekker DPB 00:43.32 01:41.76
Noa van Werkhoven DPB 00:39.94 01:34.50  
Dana de Bruin DPC 00:47.00 01:48.32  

 

 

Heereveen - 13-10-2018  KNSB trainingswedstijd      
Naam   10000      
Mats Stoltenborg   13:11.64 

 

 

 

IJskonijnwedstrijd Haarlem 08-10-2018      
Naam Categorie   100 100 (2e omloop)    600  
Merit de Bruin DPA     01:01.90  
Dana de Bruin DPC     01:18.22  
Franca Baars DPD 00:15.82 00:15.67 

 

 

 

Inzell - 6-10-2018  Internationale race      
Naam   5000      
Mats Stoltenborg   06:25.94
Robin Snoek   06:40.31  PR  

 

 

 

Heereveen - 29-09-2018 KNSB trainingswedstijd      
Naam   5000      
Mats Stoltenborg   06:26.98

 

 

 

 

 

IJskonijnwedstrijd Haarlem 18-02-2018      
Naam Categorie 300 100 500  
Merit de Bruin DPB

00:39.99  PR

00:15.23 01:08.50  
         
 
 
 
           
           
IJskonijnwedstrijd Haarlem 04-02-2018      
Naam Categorie 100 100 2e omloop halve finale  
Merit de Bruin DPB 00:15.27 00:15.06 00:14.59  
Franca Baars DPE 00:15.49 00:25.46 00:15.42  
           
           
           
IJskonijnwedstrijd Haarlem 28-01-2018      
Naam Categorie 300 700 1000  
Merit de Bruin DPB 00:40.77 PR   02:26.38  
Iris Dekker DPC   01:41.82 PR    
Noa van Werkhoven DPC   01:37.29 PR    
           
           
IJskonijnwedstrijd Haarlem 14-01-2018      
Naam Categorie 100 500 1000  
Jenna Visser DPB 00:15.10 01:07.57 PR    
Merit de Bruin DPB 00:15.04 PR 01:08.04    
Iris Dekker DPC 00:15.35 01:10.05 PR    
Noa van Werkhoven DPC 00:15.51 PR 01:06.62 PR    
Franca Baars DPE 00:16.83 PR 01:14.69    
Storm Peters HPA 00:13.74   01:54.57 PR  
           
           
Leeuwarden 07-01-2018      
Naam Categorie 3000      
Onno Zonneveld   04:29.82      
           
           
Inzell 29/30 12-2017      
Naam Categorie 500 1000    
Onno Zonneveld   00:39.92 PR 01:19.18 PR    
           
           
OKT - 26-12-2017      
Naam Categorie 5000      
Mats Stoltenborg   06:33.43 DQ      
           
           
       
Naam Categorie 5000      
Mats Stoltenborg   06:35.90      
           
Jan van Gennip toernooi Haarlem 23-12-2017      
Naam Categorie 300 100    
Merit de Bruin DPB 00:42.64 PR 00:15.44 PR    
Iris Dekker DPC 00:43.32 00:15.28 PR    
Noa van Werkhoven DPC 00:42.86 PR 00:16.33 PR    
Anna Koolen DPC 00:45.32 00:16.89    
Dana de Bruin DPD 00:48.61 00:18.05    
Boet de Jong HPD 00:45.97 00:16.96    
Storm Peters HPA 00:36.16 PR 00:14.05    
Danilo Vink HPA 00:45.37 00:15.53    
           
           
Ijskonijn Cup Haarlem - 16-12-2017      
Naam Categorie 500 1000    
Storm Peters   00:57.25 01:57.86 PR    
           
           
Kennemercup - 12 Haarlem 10-12-2017      
Naam Categorie 500 1500    
Onno Zonneveld   00:42.17 02:18.17    
           
           
IJskonijncup Haarlem 03-12-2017      
Naam Categorie 300 300 2e omloop    
Jenna Visser DPB 00:42.31 PR      
Merit de Bruin DPB DNS      
Iris Dekker DPC 00:43.03      
Noa van Werkhoven DPC 00:43.11 PR      
Dana de Bruin DPD 00:46.92 00:48.96    
Franca Baars DPE 00:49.09 FL 00:45.91    
           
           
Holland Cup - Alkmaar - 03-12-2017      
Naam Categorie 5000      
Mats Stoltenborg   06:49.01      
           
           
Kennemercup - 11 Haarlem 02/03-12-2017      
Naam Categorie 5000      
Luke Kooij   08:41.49 PR      
           
           
Kennemercup - 10 Haarlem 02/03-12-2017      
Naam Categorie 1500      
Remco Gerritsen   02:23.80      
           
           
Schaats Circuit - Heereveen 02-12-2017      
Naam Categorie 3000      
Igor Baars   04:30.69 PR      
           
           
Gewest. Kamp. sprint - Hoorn - 19-11-2017      
Naam Categorie 500 1000    
Onno Zonneveld   00:41.05 01:22.14    
           
           
Wedstrijd: Kennemercup Haarlem 11/12-11-2017    
Naam 500 1000 3000    
Storm Peters 59,64 1.59,63      
Igor Baars     4.43,68    
           
Wedstrijd: Leeuwarden 4/5-11-2017      
Naam 500 1000      
Onno Zonneveld 00:40.87 01:20.92 pr      
          ``
           
Wedstrijd: IJskonijncup Haarlem 29-10-17      
Naam 300 500      
Jenna Visser 00:44.41 01:11.45      
Iris Dekker 00:46.13 01:14.24      
Noa van Werkhoven 00:45.51 01:12.63      
           
Wedstrijd: Inzell AdjeKeulenDeelstra troffee 25-10-17    
Naam 100 500 1000    
Franca Baars 17.46 pr 114.12 pr      
Storm Peters 13.54 pr 56.64 pr      
Igor Baars   43.52 126.60 pr    
Luke Kooij   45.75 pr 133.76 pr    
           
Wedstrijd: HV NK Afstanden 28/29-10-17          
Naam 5000 10.000      
Mats Stoltenborg 6.35.03 DQ      
           
Wedstrijd: Haarlem Kennemercup wed. 29-10-17          
Naam 500        
JW Dijkstra 48.94/50.50        
           
Wedstrijd : Enschede 21-10-17          
  500 3000      
Onno Zonneveld 40.82 4.40.82      
           
Wedstrijd: IJskonijncup Haarlem 15-10-17          
Naam 100 700      
Merit de Bruin 00:15.80 01:46.44      
Iris Dekker 00:15.58 01:51.48      
           
Wedstrijd: Kennemercup 2 /3 Haarlem 14/15-10-17          
Naam 500 1000 1500 3000  
Onno Zonneveld 41.46 1.22.12      
Bjorn Stoltenborg 43.28 pr     4.32.58 pr  
Remco Gerritsen       4.57.16  
JW Dijkstra 48.47   2.24.29    
           
Wedstrijd: IJskonijncup Haarlem 8-10-17          
Naam 100 300      
Merit de Bruin 00:15.47 00:58.69      
Noa van Werkhoven 00:17.22 00:44.74      
           
Wedstrijd: Kennemercup 1 Haarlem 8-10-17          
Naam 100 300 500 1500 3000
Onno Zonneveld 10.87 26.40 41.47    
Bjorn Stoltenborg     43.95 2.08.12  
Remco Gerritsen     45.05 2.18.62  
Nicky van Leeuwen     44.80   4.45.30
           
Wedstrijd: Inzell en Erfurt 7/8-10-17          
Naam 5000        
Mats StoltenborgInzell 6.23.34        
Bart van der VlugtErfurt 7.00.43 pr