Langebaan

 

 

Finale ijskonijncup Haarlem
Naam Categorie 300 500
Meritde Bruin DPA 00:33.40
Iris Dekker DPB 00:37.74
Noa van Werkhoven DPB 00:38.51
Dana de Bruin DPC 00:46.24 01:14.05   PR
Franca Baars DPD 00:39.44 01:03.16   PR




 

 

Kleine vierkamp Haarlem 02-03-2019
Naam Categorie 500 1500



Storm Peters HC1 00:51.62 02:31.34   PR
Friso Postma HC1 01:08.03   PR 03:46.50   PR

 

 

Finale ijsberencup en dag 1 finale ijskonijncup pup A en B Haarlem 24-02-2019

Naam Categorie

500

700 1500
Storm Peters HC1 00:50.93   PR   02:34.45   PR  
Merit de Bruin DPA 00:55.60 01:17.22
Iris Dekker DPB 01:06.41   PR DQ    

Noa van Werkhoven

DPB

DQ

01:32.32

 

IJskonijncup Alle Pupillen Haarlem 03-02-2019
Naam Categorie

300

500

Noa van Werkhoven

DPB

00:39.29

01:03.57  PR
Franka Baars DPD 00:38.96  PR 01:03.72  PR

 

Gewestelijke Pupillen A Amsterdam 02-02-2019
Naam Categorie

500

700
Merit de Bruin DPA 00:57.18
01:21.62  HT

 

 

Gewestelijke Pupillen A Hoorn 20-01-2019
Naam Categorie

100

100 2e omloop 500
Merit de Bruin DPA 00:13.72
00:14.14
00:56.95

 

       

 

Haarlem Kennemercup/ijsbeer 13-01-2019
Naam Categorie 500 1000
Famke Wilmink 00:48.25   val
Storm Peters    00:53.98 02:01.20     
Friso Postma     DNS 02:36.03 PR     

 

         

 

IJskonijncup Haarlem 13-01-2019
Naam Categorie

700

1000 1500
Merit de Bruin DPA

03:14.84

Noa van Werkhoven

DPB

 

02:18.46
Franka Baars DPD 01:37.23

 

         

 

Haarlem Kennemercup 06-01-2019
Naam Categorie 500 1000
Famke Wilmink 00:47.66 01:34.92

 

 

Haarlem Kennemercup 30-12-2018
Naam Categorie 500 1500
Bjorn Stoltenborg 00:43.83 02:08.67

 

 

 

IJskonijncup Haarlem 30-12-2018
Naam Categorie

100

300  500
Merit de Bruin DPA 00:13.79
00:36.11
00:57.17

Noa van Werkhoven

DPB

00:15.49

00:41.55 01:05.63
Franka Baars  DPD 00:15.35 00:41.77 01:08.51  
           

         

 

Haarlem Kennemercup 23-12-2018
Naam Categorie 500 1500
Bjorn Stoltenborg 00:43.90 02:11.09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IJskonijn-/Ijsbeercup Haarlem 23-12-2018
Naam Categorie

500

1000 1500
Merit de Bruin DPA 00:54.10 PR
01:56.54  PR

Storm Peters

HC1

00:53.31

02:44.20  PR

 

 

 

Jan van Gennip toernooi Haarlem 22-12-2018
Naam Categorie 100 300  500
Storm Peters HC1 00:13.85 00:52.89 PR
Merit de Bruin DPA 00:13.61 00:34.47  PR
Iris Dekker DPB 00:14.55  PR 00:38.75  PR    
Noa van Werkhoven DPB 00:15.52 00:40.03    
Rosia Moolhuijsen DPB 00:15.27  00:41.40    
Franca Baars DPC 00:15.42 00:40.90
Dana de Bruin DPC 00:16.67  PR 00:46.58    




 

 

 
 
IJskonijn-/Ijsbeercup Haarlem 08-12-2018
Naam Categorie 500  1500
Storm Peters HC1 00:53.44 02:48.62



 

 

 

IJskonijn-/Ijsbeercup Haarlem 02-12-2018
Naam Categorie 300 300 (2e omloop)  Reverse Cup 150
Franca Baars DPD 00:39.22 00:38.99 00:24.09




 

 

 

Wedstrijd: gewestelijke Pupillen A - Alkmaar  24-11-2018  catagorie
Naam  DPA 100 100 - 2e oml. 300 300 - 2e oml.
Merit de Bruin   13.76  PR 13.88 36.02  PR 34.59  PR
 
                       

                       

 

Alkmaar - 18-11-2018 Holland-Cup
Naam Categorie 5000
Mats Stoltenborg 06:35.86

mats heeft zich hiermee geplaats voor de NK afstanden 28/30 december

 

Haarlem Kennemercup 18-11-2018
Naam Categorie 500 1000
Luke Kooij 00:44.22 01:27.71 PR

 

 

IJskonijn-/Ijsbeercup Haarlem 18-11-2018
Naam Categorie

 500

1000 1500
Merit de Bruin DPA 00:59.76 PR
DQ

Storm Peters

HC1 

00:55.31

 02:48.57  

 

Haarlem Kennemercup 4-11-2018
Naam Categorie 500 3000
Luke Kooij 00:43.89 PR 04:36.03 PR

 

Heereveen Kwalificatietoernooi worldcup 2,4-11-2018
Naam Categorie 5000 10000
Mats Stoltenborg 06:32.86 13:11.25

 

 

IJskonijnwedstrijd Haarlem 28-10-2018
Naam Categorie 300 300 (2e omloop) 600
Iris Dekker DPB 00:40.78 00:42.50 01:09.78
Dana de Bruin DPC 00:47.32 00:54.45 01:19.52  
Franca Baars DPD 00:40.83 00:40.63 01:05.73




 

 

 


Inzell Supersprint  -  25-10-2018
Naam
300 100

Storm Peters

00:32.62 PR

00:13.34  (PR)
    00:32.87       

 

 



Inzell -  AKD trofee - 24-10-2018
Naam
300 500 1000
Storm Peters

00:52.99 PR 01:50.42 PR
Romy Ravestein
  01:01.10 PR 02:25.10 PR
Anna Koole
00:16.20 PR 01:14.90 PR

Senna Ravestein
00:16.62 PR 01:13.42 PR

 

 

IJskonijncup Haarlem 21-10-2018  
Naam Categorie 100 100 (2e omloop) 300
 300 (2e omloop)
Merit de Bruin DPA 00:14.34 00:14.24 00:37.52  PR
 00:36.45  PR

 

 

 

Deventer - 21-10-2018   Holland-Cup/IJssel cup
Naam Categorie 5000
Mats Stoltenborg 06:33.19

 

 

Enschede - 14-10-2018     Baanwedstrijd
Naam    500 5000

Robin Snoek  40.05 PR 06:55.19 

 

 

IJskonijnwedstrijd Haarlem 14-10-2018
Naam Categorie 300 700
Merit de Bruin DPA 00:38.20 01:29.99
Iris Dekker DPB 00:43.32 01:41.76
Noa van Werkhoven DPB 00:39.94 01:34.50  
Dana de Bruin
DPC 00:47.00 01:48.32  

 

 

Heereveen - 13-10-2018  KNSB trainingswedstijd
Naam
10000
Mats Stoltenborg 13:11.64 

 

 

 

IJskonijnwedstrijd Haarlem 08-10-2018
Naam Categorie   100 100 (2e omloop)    600
Merit de Bruin DPA

01:01.90
Dana de Bruin DPC
  01:18.22
Franca Baars DPD 00:15.82 00:15.67 

 

 

 

Inzell - 6-10-2018  Internationale race
Naam
5000
Mats Stoltenborg
06:25.94
Robin Snoek   06:40.31  PR  

 

 

 

Heereveen - 29-09-2018 KNSB trainingswedstijd
Naam
5000
Mats Stoltenborg 06:26.98

 

 

 

 
IJskonijnwedstrijd Haarlem 18-02-2018
Naam Categorie 300 100 500
Merit de Bruin DPB

00:39.99  PR

00:15.23 01:08.50

       
 
 
 

IJskonijnwedstrijd Haarlem 04-02-2018
Naam Categorie 100 100 2e omloop halve finale
Merit de Bruin DPB 00:15.27 00:15.06 00:14.59
Franca Baars DPE 00:15.49 00:25.46 00:15.42
IJskonijnwedstrijd Haarlem 28-01-2018
Naam Categorie 300 700 1000
Merit de Bruin DPB 00:40.77 PR 02:26.38
Iris Dekker DPC
01:41.82 PR
Noa van Werkhoven DPC
01:37.29 PR



IJskonijnwedstrijd Haarlem 14-01-2018
Naam Categorie 100 500 1000
Jenna Visser DPB 00:15.10 01:07.57 PR
Merit de Bruin DPB 00:15.04 PR 01:08.04
Iris Dekker DPC 00:15.35 01:10.05 PR
Noa van Werkhoven DPC 00:15.51 PR 01:06.62 PR
Franca Baars DPE 00:16.83 PR 01:14.69
Storm Peters HPA 00:13.74 01:54.57 PR
Leeuwarden 07-01-2018
Naam Categorie 3000
Onno Zonneveld 04:29.82
Inzell 29/30 12-2017
Naam Categorie 500 1000
Onno Zonneveld 00:39.92 PR 01:19.18 PR
OKT - 26-12-2017
Naam Categorie 5000
Mats Stoltenborg 06:33.43 DQ
Naam Categorie 5000
Mats Stoltenborg 06:35.90
Jan van Gennip toernooi Haarlem 23-12-2017
Naam Categorie 300 100
Merit de Bruin DPB 00:42.64 PR 00:15.44 PR
Iris Dekker DPC 00:43.32 00:15.28 PR
Noa van Werkhoven DPC 00:42.86 PR 00:16.33 PR
Anna Koolen DPC 00:45.32 00:16.89
Dana de Bruin DPD 00:48.61 00:18.05
Boet de Jong HPD 00:45.97 00:16.96
Storm Peters HPA 00:36.16 PR 00:14.05
Danilo Vink HPA 00:45.37 00:15.53
Ijskonijn Cup Haarlem - 16-12-2017
Naam Categorie 500 1000
Storm Peters 00:57.25 01:57.86 PR
Kennemercup - 12 Haarlem 10-12-2017
Naam Categorie 500 1500
Onno Zonneveld 00:42.17 02:18.17
IJskonijncup Haarlem 03-12-2017
Naam Categorie 300 300 2e omloop
Jenna Visser DPB 00:42.31 PR
Merit de Bruin DPB DNS
Iris Dekker DPC 00:43.03
Noa van Werkhoven DPC 00:43.11 PR
Dana de Bruin DPD 00:46.92 00:48.96
Franca Baars DPE 00:49.09 FL 00:45.91
Holland Cup - Alkmaar - 03-12-2017
Naam Categorie 5000
Mats Stoltenborg 06:49.01
Kennemercup - 11 Haarlem 02/03-12-2017
Naam Categorie 5000
Luke Kooij 08:41.49 PR
Kennemercup - 10 Haarlem 02/03-12-2017
Naam Categorie 1500
Remco Gerritsen 02:23.80
Schaats Circuit - Heereveen 02-12-2017
Naam Categorie 3000
Igor Baars 04:30.69 PR
Gewest. Kamp. sprint - Hoorn - 19-11-2017
Naam Categorie 500 1000
Onno Zonneveld 00:41.05 01:22.14
Wedstrijd: Kennemercup Haarlem 11/12-11-2017
Naam 500 1000 3000
Storm Peters 59,64 1.59,63
Igor Baars 4.43,68
Wedstrijd: Leeuwarden 4/5-11-2017
Naam 500 1000
Onno Zonneveld 00:40.87 01:20.92 pr
``
Wedstrijd: IJskonijncup Haarlem 29-10-17
Naam 300 500
Jenna Visser 00:44.41 01:11.45
Iris Dekker 00:46.13 01:14.24
Noa van Werkhoven 00:45.51 01:12.63
Wedstrijd: Inzell AdjeKeulenDeelstra troffee 25-10-17
Naam 100 500 1000
Franca Baars 17.46 pr 114.12 pr
Storm Peters 13.54 pr 56.64 pr
Igor Baars 43.52 126.60 pr
Luke Kooij 45.75 pr 133.76 pr
Wedstrijd: HV NK Afstanden 28/29-10-17
Naam 5000 10.000
Mats Stoltenborg 6.35.03 DQ
Wedstrijd: Haarlem Kennemercup wed. 29-10-17
Naam 500
JW Dijkstra 48.94/50.50
Wedstrijd : Enschede 21-10-17
500 3000
Onno Zonneveld 40.82 4.40.82
Wedstrijd: IJskonijncup Haarlem 15-10-17
Naam 100 700
Merit de Bruin 00:15.80 01:46.44
Iris Dekker 00:15.58 01:51.48
Wedstrijd: Kennemercup 2 /3 Haarlem 14/15-10-17
Naam 500 1000 1500 3000
Onno Zonneveld 41.46 1.22.12
Bjorn Stoltenborg 43.28 pr 4.32.58 pr
Remco Gerritsen 4.57.16
JW Dijkstra 48.47 2.24.29
Wedstrijd: IJskonijncup Haarlem 8-10-17
Naam 100 300
Merit de Bruin 00:15.47 00:58.69
Noa van Werkhoven 00:17.22 00:44.74
Wedstrijd: Kennemercup 1 Haarlem 8-10-17
Naam 100 300 500 1500 3000
Onno Zonneveld 10.87 26.40 41.47
Bjorn Stoltenborg 43.95 2.08.12
Remco Gerritsen 45.05 2.18.62
Nicky van Leeuwen 44.80 4.45.30
Wedstrijd: Inzell en Erfurt 7/8-10-17
Naam 5000
Mats StoltenborgInzell 6.23.34
Bart van der VlugtErfurt 7.00.43 pr

 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Zoek in site:
 


Login status


Laatste Nieuws
Datum Titel
24-05-2019 Uitslag tijdrit donderdag 23 mei 2019
Lees meer...
05-05-2019 In memoriam, Jan van der Ham
Lees meer...
26-04-2019 Geen openingsrit ivm voorspelde weerberichten.
Lees meer...
05-06-2017 Foto's van de fiets tijdrit
Lees meer...




Clubagenda
BegindatumAanvangNaam
24-07-201919:00Skeelertraining
25-07-201919:00Fietstraining
31-07-201919:00Skeelertraining
01-08-201919:00Fietstraining

Het album bestaat niet of je hebt onvoldoende toegangsrechten om het album te bekijken.



Ogenblik a.u.b. ...